Рада національної безпеки і оборони України є координаційним органом
з питань національної безпеки і оборони при Президентові України.
Рада національної безпеки і оборони України координує і контролює
діяльність органів виконавчої влади у сфері національної безпеки і оборони.
Головою Ради національної безпеки і оборони України є Президент України.
Конституція України. ст. 107.
Розширений пошук
Офiцiйне представництво Президента України
УКМЦ - партнер РНБО

Організація діяльності Ради національної безпеки і оборони України


Знайдено: 1327

15 СЕРПНЯ 2019Відбулось засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України15 серпня в Апараті РНБО України під головуванням заступника Секретаря РНБО України Олексія Данілова відбулось чергове засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України.

15 СЕРПНЯ 2019Відбулось представлення колективу Національного інституту стратегічних досліджень директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Литвиненка16 серпня Керівник Апарату Офісу Президента України Олексій Дніпров представив нового директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Литвиненка.

13 СЕРПНЯ 2019В Апараті РНБО відбулася зустріч з представниками Міжнародної дорадчої групи щодо реформування Служби безпеки УкраїниСекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк, тимчасово виконуючий обов'язки Голови Служби безпеки України Іван Баканов, фахівці Апарату РНБО України та Заступник Керівника Офісу Президента України Руслан Рябошапка провели зустріч з представниками Міжнародної дорадчої групи (IAG).

9 СЕРПНЯ 2019Україна та Туреччина створили спільне підприємство у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологійДержкомпанія "Укрспецекспорт", що входить до складу "Укроборонпрому", та турецька компанія Baykar Defence, яка є одним із провідних виробників безпілотників, створили спільне підприємство у сфері високоточної зброї та аерокосмічних технологій.

9 СЕРПНЯ 2019Секретар РНБО України Олександр Данилюк провів координаційну нараду з питань реформування ВПКСекретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів координаційну нараду з питань реформування ВПК, у якій взяли участь члени наглядової ради ДК «Укроборонпром», Гендиректор Концерну, радники Секретаря РНБО та співробітники Апарату РНБО.

7 СЕРПНЯ 2019В Апараті РНБО України відбулося засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки УкраїниЗасідання відбулося під головуванням заступника Секретаря РНБО України Олексія Данілова, за участі радника Секретаря РНБО з питань кібербезпеки Андрія Зюзя.

6 СЕРПНЯ 2019Секретар РНБО України Олександр Данилюк висловив співчуття в зв’язку з загибеллю чотирьох українських військових внаслідок обстрілу в районі Павлополя«Це грубе порушення домовленостей про перемир'я не залишиться без уваги. Висловлюю свої щирі співчуття родинам загиблих. Вічна пам'ять героям!»

2 СЕРПНЯ 2019Під головуванням Секретаря РНБО України Олександра Данилюка відбулося засідання експертної групи з питань захисту національних інтересів в енергетичній сферіПід час засідання його учасники розглянули актуальні загрози національній безпеці України у газовій сфері та питання розмежування видів діяльності НАК «Нафтогаз України» (анбандлінг).

2 СЕРПНЯ 2019Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Данилюк провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен

31 ЛИПНЯ 2019Відбулась нарада щодо поточного стану та планів фінансування органів сектору безпеки і оборони України на 2020 рікПід головуванням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Данилюка відбулась нарада щодо стану фінансування органів сектору безпеки і оборони України та пропозицій до проекту Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо статей, пов'язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

30 ЛИПНЯ 2019Олександр Данилюк провів зустріч із представниками Міжнародної дорадчої групи з питань реформи сектору безпеки і оборониПід час зустрічі сторони обговорили, зокрема, процес впровадження реформи Служби безпеки України.

26 ЛИПНЯ 2019О.Данилюк: Наш найвищий пріоритет – успішний розвиток України, її суспільства та економікиНова влада на чолі з Президентом України В. Зеленським прагне до найширшого залучення бізнес-кіл до формування і реалізації державної політики. Про це заявив Секретар РНБО України Олександр Данилюк під час виступу на круглому столі з представниками компаній-членів Американської торговельної палати в Україні (АСС).

26 ЛИПНЯ 2019Секретар РНБО України Олександр Данилюк провів зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Джоелом ЛіономПід час зустрічі сторони обговорили ряд питань щодо розвитку двосторонньої співпраці між Україною та Ізраїлем.

25 ЛИПНЯ 2019С. Кривонос взяв участь у випробуваннях модернізованих ракет «Вільха» зі збільшеною дальністю ураженняПід час випробувань С. Кривонос взяв участь у перевірці технічних рішень та результатів ураження цілей на максимальній дальності. «Стрільби відбулися успішно», - заявив заступник Секретаря РНБО України.

24 ЛИПНЯ 2019Олександр Данилюк відвідав виробництво військової техніки на заводі «Практика»Під час візиту Секретар РНБО України побував у лабораторії, виробничих та експериментальних цехах підприємства, де ознайомився зі всіма етапами виробництва військової техніки, що виготовляє ПрАТ «Науково-виробниче об'єднання «Практика» в рамках виконання державного оборонного замовлення.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »» ... 89